کیشوندان و گردشگران عزیز، با ماسک من از تو مراقبت می کنم، تو از من #من_ماسک_میزنم #من_کیشوندم

برگزاری دوره‌های تخصصی MBA توسط دانشگاه علامه طباطبایی در کیش

برگزاری دوره‌های تخصصی MBA توسط دانشگاه علامه طباطبایی در کیش

در اولین تفاهم‌نامه‌ی دانشگاه علامه طباطبایی در کیش با جامعه بازاریان و بازرگانان کیش، دوره‌های تخصصی MBA اوایل بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش سایت دایره‌المعارف کیش، سید جلیل جوادی، در نشست با اصحاب رسانه، با تاکید بر تمرکز این مرکز بر دوره‌های مدیریت، تصریح کرد: دوره‌های مدیریت کسب و کار، مدیریت عالی کسب‌وکار،  مدیریت ارشد کسب و کار  دوره‌های MBA  و DBA، دوره‌های آموزش هتل‌داری و گردشگری، دوره‌های روانشناسی، دوره‌های آموزش زبان و مانند آنها با ارائه‌ی حضوری و مجازی برای آموزش در این مرکز انتخاب و برنامه‌ریزی شده‌اند.
وی دانشگاه علامه طباطبایی را یکی از معتبرترین نام‌های علوم انسانی در خاورمیانه عنوان کرد و گفت: گواهینامه‌های این دانشگاه در سراسر کشور معتبر و مستند هستند.
دکتر جوادی از بزرگ‌ترین نام‌های علوم ارتباطات و رسانه، مانند غلامحسین افخمی، علی‌اصغر کیا، پاکدل و فرقانی نام برد و ادامه داد: برگزاری دوره‌هایی به‌منظور ارتقای علم رسانه و اعطای گواهینامه‌ معتبر در دستور کار این مرکز قرار دارد.
نماینده دانشگاه علامه محور فعالیت دانشگاه علامه طباطبایی در مرکز کیش را آموزش‌های تخصصی آزاد و ارائه‌ی دوره‌هایی که منتج به گواهینامه می‌شود عنوان کرد و افزود: آموزش‌های مقطعی در فازهای بعدی دانشگاه قرار دارد.

جوادی، جهت ثبت‌نام، سایت علامه طباطبایی را معرفی کرد و گفت: علاقه‌مندان با مراجعه به این سایت و مشاهده‌ی تقویم دوره‌ها، می‌توانند دوره‌های موردنظر خود را انتخاب و ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به هزینه‌های ۲۰ تا ۳۰درصد کمتر این دوره‌ها به نسبت دانشگاه‌های دیگر تصریح کرد: این دوره‌ها، به‌‌صورت‌ بلندمدت و کوتاه‌مدت برگزار خواهند شد.

دکتر جوادی از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با جامعه‌ی بازاریان کیش به عنوان اولین نمونه در کیش خبر داد و تصریح کرد: به موجب این تفاهم‌نامه، دوره‌هایی در راستای ارتقای سطح علمی تجار، بازرگانان و بازاریان کیش برگزار خواهد شد و فعالین اقتصادی از شیوه‌ی فروش سنتی عبور خواهند کرد.

انعقاد تفاهم‌نامه‌ با جامعه‌ی بازاریان و بازرگانان کیش به عنوان اولین نمونه در کیش

وی اولین دوره‌ی این مرکز را، دوره‌های MBA در جهت آموزش بازاریان کیش اعلام کرد و گفت: این دوره‌ها با شهریه‌ی حدود ۱۲ میلیون تومان، اوایل بهمن‌ماه آغاز خواهد شد. مدت‌زمان این دوره‌ها در صورت ارائه‌ی فشرده ۵ماه، و در غیر آن حدود ۱۲ ماه خواهد بود.

نشست نماینده و سفیر دانشگاه علامه طباطبایی در کیش با اصحاب رسانه، صبح ۱۲دی‌ماه در محل این دانشگاه واقع در بلوار ایران، روبه‌روی سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد.

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی های ویژه

آگهی

نمایشگاه بهارانه کیش 1402


جامعه بازاریان و بازرگانان کیش
logo-samandehi