ویکی کیش، دایره المعارف آنلاین جزیره زیبای کیش

تبلور دلباختگی مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

تبلور دلباختگی مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه کیش گفت: حضور پرشور و گسترده عموم مردم ایران به ویژه ساکنان جزیره کیش در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نشان داد نقشه دشمن در نا امید کردن مردم ایران شکست خورده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز امام جمعه کیش در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و حضور پرشور مردم در این رویداد باشکوه گفت: برگزاری با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد که مردم ایران وفادار ترین مردم جهان هستند که هر زمان نیاز باشد درصحنه هستند و اعلام وفاداری و بیعت می کنند و در این برهه از زمان نیز همانند گذشته خوش درخشیدند.

امام جمعه کیش با بیان این که ۲۲بهمن مظهر وحدت، اعتقاد، وفاداری و یکپارچگی ملت ایران است؛ تاکید کرد: عشق و علاقه مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران نشان از پایبندی و پایداری این انقلاب است و دشمنان اسلام ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به گور خواهند برد.

علیرضا بی نیاز، افزود: استقلال واقعی، امنیت پایدار، آزادی بیان، پیشرفت های علمی، مهندسی، پزشکی، هسته ای، نظامی، زیرساخت ها، انتخابات آزاد، گسترش فرهنگ و معنویت در جامعه و ارتقا جایگاه زن و جوانان در جامعه برخی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه کیش با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری و ترسیم آینده ای روشن از کشورمان در تمامی عرصه ها گفت: همانطور که بدون امکانات در ۴۴ سال گذشته با افتخار و قدرت پیشرفت کردیم؛ در آینده نیز می توانیم نقشه راه جمهوری اسلامی ایران را که در بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شده است؛ عملی کنیم.

وی برگزاری انتخابات در طول ۴۴ سال گذشته را از مصادیق آزادی و حرکت به سمت عدالت عنوان و تاکید کرد: در هیچ کجای دنیا برای تعیین اصل نظام، رای گیری و رفراندوم نشده است و جمهوری اسلامی ایران با رای ۹۸ درصد مردم انتخاب شد و امروز بعد از گذشت ۴۴ سال، شاهد حضور مردم در راهپیمایی بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم که نشان از دلباختگی و همراهی آنان با نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان این که امروز در تمام جهان، نظامی مستقل تر از نظام جمهوری اسلامی ایران یافت نمی­شود؛ افزود: انقلاب اسلامی توانسته است نظامی کارآمد با استفاده از آموزه های اسلامی ایجاد کند که با همه قدرت های جهانی قابل رقابت باشد و به عنوان الگویی برای آزادی خواهان جهان مطرح شود.

امام جمعه کیش، دین ستیزی و عدم توجه به ارزش های اسلامی، نبود آزادی، وابستگی به غرب و اختناق، فشار و استبداد حاکم بر جامعه را از جمله دلایل فروپاشی­ حکومت پهلوی دانست و خاطر نشان کرد: عواملی همچون شهادت شهید سید مصطفی خمینی، توهین به حضرت امام در روزنامه اطلاعات و حمایت شاه از رژیم صهیونیستی، سقوط نظام طاغوت را تسریع کرد.

علیرضا بی نیاز تاکید کرد: نظام اسلامی و حکومت اسلامی در طول ۴۴ سال گذشته با رهبری امامین انقلاب و مجاهدت مردم راستین و حضور و مشارکت مردم به اوج بلوغ و کارآزمودگی خود رسیده است.

امام جمعه کیش ادامه داد: در حال حاضر قدرت موثر در جهان و بزرگترین و قدرت منطقه هستیم و به برکت انقلاب اسلامی در سطح علمی، فناوری در امور هسته‌ای، در زیرساخت‌ها، سد سازی، پالایشگاه ها و نیروگاه ها جزو چند کشور اول در جهان قرار داریم که به برکت جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.

وی تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در عرصه نظامی و امنیتی به جایگاهی رسیدیم که ابرقدرت های جهان فکر حمله به ایران را به واسطه قدرت بازداندگی کشورمان متصور باشند و به این باور رسیده اند که عکس العمل جمهوری اسلامی در صورت بروز هر گونه خطایی سخت و قاطع است.

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − یازده =

logo-samandehi