کیشوندان و گردشگران عزیز، با ماسک من از تو مراقبت می کنم، تو از من #من_ماسک_میزنم #من_کیشوندم

سارق شیشه‌شکن در کیش دستگیر شد

سارق شیشه‌شکن در کیش دستگیر شد

رئیس پلیس کیش از دستگیری سارق سریالی که اقدام به سرقت از ۷ خودرو در جزیره کرده بود خبرداد و گفت: سارق با اقدام به موقع و حرفه ای پلیس کیش در کمتر از ۶ ساعت دستگیر شد.

به گزارش مجله اینترنتی ویکی‌کیش به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی اصغر جمالی” در تشریح جزئیات این خبر گفت: طی تماس چند شهروند و گردشگر با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر سرقت از خودرو آن ها، موارد در دستور کار ماموران پلیس پیشگیری این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی ها مشخص شد که سارق در سرقت ها از یک نوع شیوه و شگرد استفاده کرده است و ضمن تخریب شیشه های خودرو وسایل درون خودرو را سرقت می کند.
سرهنگ جمالی ادامه داد: با اقدامات پلیسی سارق شناسایی و در یک عملیات ضربتی کمتر ۶ ساعت دستگیر شد و در خودرو سارق نیز مقدار از اموال مسروقه کشف گردید که سارق در ابتدا سرقت ها را انکار کرد و اما وقتی دید راهی برای فرار از قانون وجود ندارد لب به اعتراف گشود.
رئیس پلیس کیش در ادامه به اموال کشف شده از سارق و تحویل به مالبختگان اشاره کرد و تصریح کرد: پس از تشکیل پرونده سارق به مراجع قضائی معرفی شد.
جمالی علت و انگیزه سارق را قرار داشتن اموال ارزشمند درون خودرو عنوان کرد و گفت: شهروندان و گردشگران به منظور جلوگیری از هرگونه سرقت از قرار دادن اشیاء و اموال ارزشمند درون خودرو خودداری کنند.
فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطرنشان کرد: کیش جای امنی برای افراد متخلف نیست و با همکاری خوب مردم و تماس با سامانه ۱۱۰ و ارائه گزارش‌های مردمی نیروهای پلیس با افراد متخلف و قانون شکن برخورد خواهند کرد.

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی های ویژه

آگهی
جامعه بازاریان و بازرگانان کیش
logo-samandehi