کیشوندان و گردشگران عزیز، با ماسک من از تو مراقبت می کنم، تو از من #من_ماسک_میزنم #من_کیشوندم

سند حدنگار جزایر کیش مانع از زمین خواری افراد سود جو می‌شود

سند حدنگار جزایر کیش مانع از زمین خواری افراد سود جو می‌شود

مشاور رئیس‌جمهور رونمایی و تحویل سند حدنگار را زمینه‌ساز جلوگیری از زمین‌خواری و سوءاستفاده‌ افراد سودجو عنوان کرد.

به گزارش مجله اینترنتی دایره‌المعارف کیش، سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی با تاکید بر اهمیت رونمایی و تحویل سند حدنگاری جزایر کیش، هندورابی و فارور کوچک و بزرگ، این مهم را مانع زمین‌خواری و سوءاستفاده‌ی افراد سودجو عنوان کرد و اظهار داشت: طی جلساتی که از سال گذشته با سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد تحویل اسناد تک‌برگی چهار جزیره کیش، هندورابی، فارور کوچک و فارور بزرگ هستیم که این اقدام گام بسیار مهمی در منطقه محسوب می‌شود.
وی از اتمام سند حدنگاری تمام جزایر و مناطق آزاد طی دوماه آینده خبر داد و افزود: این امر سبب ارائه‌ شفافیت‌سازی میان عموم مردم می‌شود.
مشاور رئیس‌جمهور با تاکید بر این مهم که شرکت‌های صوری در مناطق آزاد کشور شناسایی شدند، افزود: علاوه بر توقف فعالیت حدود چند هزار شرکت صوری؛ به شرکت‌های جدید ‌نیز اجازه ثبت و فعالیت نخواهیم داد.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت دانش‌بنیان‌ها، گفت: ثبت‌ مالکیت معنوی نیز در دستور کار قرار گرفته است.
محمد در پایان با اشاره به ارسال درخواست‌های دبیرخانه به حوزه اقتصادی دولت و استفاده از ظرفیت تهاتر، تصریح کرد: طبق قانون تامین زیرساخت‌ها به عهده دولت است.

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی های ویژه

آگهی

نمایشگاه بهارانه کیش 1402


جامعه بازاریان و بازرگانان کیش
logo-samandehi