کیشوندان و گردشگران عزیز، با ماسک من از تو مراقبت می کنم، تو از من #من_ماسک_میزنم #من_کیشوندم

ضد عفونی خیابان ها و معابر جزیره کیش

ضد عفونی خیابان ها و معابر جزیره کیش

ضدعفونی ناوگان حمل و نقل کیش جهت پیشگیری ویروس کرونا
سرپرست حمل و نقل عمومی جزیره کیش گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، بنابر درخواست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش، کلیه خودروهای حمل و نقل کیش را ضدعفونی نمودیم.

به گزارش کیشوند نیوز ، سرپرست حمل و نقل جزیره کیش ظهر جمعه ۹ اسفند همزمان با نوبت دوم ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی گفت : براساس، مصوبه شورای سلامت و درخواست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش از روز گذشته اقدام به ضدعفونی ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره کردیم .

مغاری بیان کرد : قرار است مینی بوس ها به دلیل جابجایی حجم بیشتری از مسافر ، طی دو نوبت و تاکسی ها به صورت روزانه عملیات ضدعفونی در آنها صورت گیرد تا محیط امنی را برای مسافران و کیشوندان بوجود آوریم .

وی افزود : در کنار عملیات ضدعفونی از رانندگان محترم تست تب سنجی صورت می گیرد ، امید است که بتوان با رعایت بهداشت فردی و عمومی در مقابله با این ویروس موفق باشیم .
سرپرست حمل و نقل در پایان اظهار داشت : طی رایزنی های انجام گرفته در تلاشیم که مواد ضد عفونی کننده در اختیار تاکسیداران قرار دهیم تا مکان هایی که به صورت مشترک لمس می گردد ( دست گیره ها ، پشتی صندلی ، بالابر شیشه ‌، دستگاه های پوز و …) توسط خود راننده استریل گردد تا از انتشار ویروس جلوگیری شود ‌.

ضد عفونی فرودگاه و ناوگان حمل ونقل عمومی در کیش
.تمامی تجهیزات فرودگاه، نشیمن‌گاه‌ها و… مرتب درحال ضدعفونی هستند و پس از هر عملیات پروازی عزیزان ما در فرودگاه درحال استریلیزه کردن، میکروب‌زدایی و گندزدایی هستند. همچنین ناوگان حمل ونقل عمومی ضدعفونی می‌شوند.

بنابر دستورالعمل‌هایی که فرودگاه‌ها در چنین شرایطی دارند، فرودگاه کیش نیز در همین راستا فعالیت‌های خود را آغاز کرده و درصورت لزوم تدابیر شدیدتری هم به‌کار گرفته می‌شود.تمامی تجهیزات فرودگاه، نشیمن‌گاه‌ها و… مرتب درحال ضدعفونی هستند و پس از هر عملیات پروازی عزیزان ما در فرودگاه درحال استریلیزه کردن، میکروب‌زدایی و گندزدایی هستند. همچنین ناوگان حمل ونقل عمومی ضدعفونی می‌شوند.

عکس از: سید حسین تهوری
منبع : کیشوند نیوز

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *