کیشوندان و گردشگران عزیز، با ماسک من از تو مراقبت می کنم، تو از من #من_ماسک_میزنم #من_کیشوندم

عدم آگاهی باعث از بین رفتن امنیت اقتصادی و اجتماعی است

عدم آگاهی باعث از بین رفتن امنیت اقتصادی و اجتماعی است

مدیر آموزش موسسه فناوری هوشمند زر، بلاکچین را بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین فناوری بشر عنوان کرد و گفت: عدم آگاهی باعث از بین رفتن امنیت می‌شود و افزایش آگاهی مستلزم آموزش است.

مدیر آموزش موسسه دانش‌بنیان زر در نشست رونمایی از نخستین بلاکچین ملی که یازدهم آبان‌ماه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، با اشاره به اهمیت توسعه‌ی صلح و اقتصاد با عنوان بالاترین آرزوهای بشری و با تاکید بر تسلط بر دانش، تکنولوژی و فناوری ایران در دنیای امروز،
نسبت به امنیت بسیار ناپایدار اقتصادی و اجتماعی ابراز تاسف کرد و گفت: در دنیایی که سرعت، اهمیت ویژه‌ای دارد و با شتاب به سمت افزایش تکنولوژی‌ها می‌رویم، امنیت پایین می‌آید و آسیب‌پذیر می‌شود و این عدم شفافیت و امنیت، عمده‌ی فعالیت‌ها را دچار چالش می‌کند.
محمد خلیلی تصریح کرد: این عدم آگاهی باعث از بین رفتن امنیت می‌شود و افزایش آگاهی مستلزم آموزش است.
خلیلی بلاکچین را بزرگ‌ترین و پیچیده‌ترین فناوری بشر عنوان کرد و افزود: افزایش سطح آگاهی و آموزش هدف و ملزومات اصلی ورود به این فضا هستند.
وی تعامل با مجموعه‌های بین‌المللی را لازمه‌ی رشد اجتماعی و افزایش اعتماد مردم به سیستم مالی و اقتصادی دانست و گفت: بهره‌مندی از آموزش‌های بین‌المللی که از سطحی فراتر از آموزش داخلی برخوردار است از جمله ابزار و اقدامات موسسه زر در نیل به این هدف می‌باشد.
خلیلی این آموزش‌ها را در دو سطح عمومی و تخصصی عنوان کرد و افزود: ۲۴ رشته‌ی کاملا مشخص و مجزا برای آموزش در نظر گرفته شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه امکان تدریس آکادمیک این رشته‌ها هم پیش‌بینی و برنامه‌ریزی شده است، ادامه داد: با تدریس آکادمیک این رشته‌ها در دانشگاه‌های کشور می‌توانیم در رشته‌هایی مانند اقتصاد به دستاوردهای علمی در عرصه بین‌المللی رسیده و در بحث آموزش مجامع بین‌المللی رقابت کنیم.
خلیلی همچنین به طراحی سایت lms اشاره کرد و گفت: این سایت بسیار جامع است و اولین و کامل‌ترین LMS در بحث آموزش می‌باشد که تمامی ساختارهای بنیادی آموزش را در بر دارد و توانایی این را دارد که سطح آموزش کل کشور را طی دوسال در حوزه‌های “رمز ارزها”، “بلاک‌چین” و “دیجیتال‌مارکتینگ” حداقل سه‌برابر ارتقا بخشد.
مدیر آموزش موسسه دانش‌بنیان زر با تاکید بر گستردگی این حوزه‌های آموزشی و لزوم تفهیم این فناوری نوین به دانش‌آموزان و دانشجویان از تألیف یکی از کامل‌ترین کتاب‌ها در این حوزه خبر داد و افزود: “رسانه‌ی تلویزیونی شبکه زر” نیز به دو صورت صدا و تصویر، تدوین شده است و تولید محتوای بسیار خوب و وسیعی برای آن آماده شده و در شرف اجرا است.
خلیلی این توسعه‌ی آموزش را راهی برای عبور از مسیر ناآگاهی عنوان کرد و ادامه داد: مجموعه‌ی این سیستم آموزشی در راستای گسترش فنی اقدامات این موسسه موثر خواهد بود
وی در پایان تصریح کرد: همه‌ی رمزدارایی‌های موجود، فقط دیده می‌شوند اما پشت بسیاری از آنان دانش ارزنده‌ای وجود دارد که باعث رقم زدن اتفاقات خوب می‌شود.
موسسه دانش‌بنیان و فناوری هوشمند زر با مجوزی که در تاریخ ۲۶ خردادماه سال‌جاری در منطقه آزاد کیش اخذ نمود، موفق به اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ‌سازی مناسب جهت آشنایی مردم در تمامی اقشار با اولین بلاکچین ملی با اتصال به شبکه‌های بین‌المللی رمزارزها شد.

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *