کیشوندان و گردشگران عزیز، با ماسک من از تو مراقبت می کنم، تو از من #من_ماسک_میزنم #من_کیشوندم

شرکت نفت ایرانول توانمندی و ظرفیت ساخت هر نوع روغن را دارد

شرکت نفت ایرانول توانمندی و ظرفیت ساخت هر نوع روغن را دارد

محمد زارع‌پور مدیر عامل شرکت نفت ایرانول با تاکید بر رونمایی سه محصول جدید که تولید تجاری خود را آغاز کرده‌اند، تصریح کرد: این محصولات برای خودروهای بنزینی، دیزلی و مصارف صنعتی تا چند روز آینده به بازار عرضه خواهد شد.

زارع‌پور با اشاره به قدمت ۸۰ و ۵۰ ساله‌ی پالایشگاه‌های آبادان و تهران، از طرح بهسازی و نوسازی هردو پالایشگاه خبر داد و گفت: اولویت شرکت در استفاده حداکثری از تجهیزات تولید داخل است و در نمایشگاه کیش مذاکراتی با شرکت‌های تخصصی نفت و گاز برای داخلی‌سازی قطعات و محصولات تولیدات داخلی تجربه‌شده در شرکت‌های دیگر و همچنین مذاکراتی جهت طراحی محصول یا خط تولید جدید برای نیل به هدف ارزش افزوده انجام شده است.

وی همچنین به افزایش ۷۰درصد حجمی داخلی‌سازی قطعات در شش ماهه‌ی اول امسال نسبت به سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: امسال به ۱۲۰درصد افزایش نسبت به سال گذشته خواهیم رسید.

زارع‌پور با تاکید بر طرح سرمایه‌گذاری بی‌سابقه در تاریخ ایرانول در سال جاری و نیل به عدد قابل‌توجهی در افزایش ظرفیت و توسعه‌ی محصولات جانبی، تصریح کرد: با اجرای این طرح ظرفیت پالایشگاه آبادان که فاز اول اجرای این طرح می‌باشد به دوبرابر خواهد رسید و موفق به اشتغالزایی جدید برای حداقل ۱۵۰ نفر نیروی بومی در یک سال خواهیم شد.

وی تاکید کرد: بومی بودن افراد متخصص آبادان از شروط اصلی جذب می‌باشد و برای جایگزینی نیروهایی که بازنشست خواهند شد نیز، طرح استخدام جوانان متخصص بومی را در پیش داریم. 

زارع‌پور با تاکید بر تامین عمده محصولات صنایع کشور توسط این شرکت، به تنوع محصولات خود اشاره کرد و در خصوص محصولاتی که در حال حاضر توسط شرکت ایرانول عرضه می‌شود، بر توانمندی شرکت برای تولید هرنوع محصولی تاکید کرد و گفت: هم‌اکنون حدود ۶۰۰ نوع روغن در بسته‌ی محصولات خود داریم و بسته به بازار نیاز، به عرضه‌ی آن می‌پردازیم.

وی Bright Stock را توانمندی انحصاری ایرانول عنوان کرد و گفت: روغن اولیه‌ی  روغن گیربکس که صادرات هم می‌شود، متعلق به خود شرکت می‌باشد، و آمادگی و توانمندی جهت تولید هر نوع روغن پیشرفته‌ی دیگر را نیز دارا هستیم تا اکثر صنایع کشور را پوشش دهیم و از واردات روغن موردنیاز آنان جلوگیری شود.
مدیرعامل شرکت ایرانول، به افتتاح روغن MES.T و افزایش ظرفیت تولید آن به میزان روزانه صد تن به‌جای سالانه صد تن اشاره کرد و گفت: نیاز لاستیک‌سازی‌هایی که پیش‌تر مواد اولیه خود را وارد می‌کردند، از این طریق برطرف خواهد شد و باید به درک استفاده از محصولات داخلی برسند.

وحید قربانی مدیر حوزه مدیریت و ارتباطات شرکت نفت ایرانول گفت : ایرانول با حضور در نمایشگاه فرصت های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور IFEEX2021 که با هدف ایجاد رابطه تکمیلی بین صنایع فعال در این حوزه در کیش حال برگزاری است به معرفی توانمندی‌ها و محصولات جدید این شرکت پرداخت.


این نمایشگاه با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور سوم آبان‌ماه در کیش افتتاح شد.

نظر خود را با ویکی کیش در میان بگذارید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی های ویژه

آگهی

نمایشگاه بهارانه کیش 1402


جامعه بازاریان و بازرگانان کیش
logo-samandehi